Modellskepp auktion

Sök i vår databas

Auction, in Sweden: MODEL SHIP, s, sailing ship, made of wood and textile, height about 86, length about cm MODELLSKEPP.

Modellskepp ; Såld för: 2

MODELLSKEPP, i glasmonter, Vasaskeppet. Beskrivning Längd ca , bredd ca 38,5, höjd ca 76 cm. Konditionsrapport Bruksslitage, lösa delar förekommer. Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!.

Auctionet har nätauktioner med inredning,

    We are auction experts since , focusing on bankruptcies, surpluses. Online auctions every day with items from all industries.

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, ram

5 min 15 s Värdering MODELLSKEPP, av svenska torpedbåten T Beskrivning Längd ca 93 cm. Bemålad, mestadels trä och metall. Konditionsrapport Slitage, ställvisa skador, ej fullt genomgången, retuscheringar/lagningar. Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering! Längd ca 93 cm. Bemålad, mestadels trä och metall.

Titta gärna på fler

  • Auctionet har nätauktioner med inredning, design, konst och vardagsantikviteter. Vi samlar Europas auktionshus. Bjud på auktion idag.

  • Titta gärna på fler
  • Bli medlem. Skapa ett

    Modellskepp. Lot number: The auction is closing 12/04/ Estimate SEK 2, Description MODELLSKEPP, talets mitt, segelfartyg "Mary Ann.

      Stort modellskepp av handbyggt

    Säljes för företag (avhyst gods) via auktion, utan reklamationsrätt. Utrustningen är ej fullständigt funktionstestad. Köpare bör undersöka varan innan auktionsdagen samt själv ombesörja för eventuell nedmontering samt transport. Föremålet finns i Hisings Backa/Frihamnen. Betalning inom 3 vardagar efter avslutad auktion.

    E · K · E

    - Modellskepp i trä. Utförd huvudsakligen i trä och med detaljer i tyg, metall och snöre m m. Modellen har en fastbyggd sockel. Längd 82 cm och höjd 72 cm. Några delar lösa. Mindre slitage. vara tillhör temaauktion Nautica!.

  • modellskepp auktion

  • comments user